Jak to funguje? | Nabídka pro salóny | FAQ | Ceník | Kontakty
ilustrační foto

Jak to funguje?

NewWhiteSmile vám pomůže dosáhnout nádherného úsměvu, který vás učiní nepřehlédnutelnou, kdekoli budete. Tato bezpečná, pohodlná a snadno použitelná bělící metoda vám získá zpět vaší ztracenou sebedůvěru za pouhých dvacet minut!

Nyní máte možnost si sami vyzkoušet bělící metodu NewWhiteSmile. Náš jedinečný systém, kdy si vše aplikujete téměř sami, zajišťuje, že bělení je rychlé a snadné.

Bělící systém NewWhiteSmile je založen na vzájemném působení bělícího gelu s obsahem carbamide peroxide a speciálního modrého světla z patentované plazmové lampy. Modré světlo aktivuje bělící gel, zefektivňuje a urychluje tak celkovou proceduru bělení zubů. Technologie nepoškozuje sklovinu, korunky ani fasety.

Naše firma zastupuje americkou společnost, která vytváří a produkuje bělící lampy a produkty téměř 10 let. S takovou zkušeností v oboru profesionálních zubních bělících produktů má tato společnost ty nejlepší znalosti, technologii a zkušenosti a můžete si být jisti, že se jedná o jedny z nejefektivnějších produktů na trhu vůbec.

před - po - ukázka zubů

On-The-Go

Jestliže již od nás máte vybělené zuby, nebojte se použít bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go. Tato revoluční tužka na bělení zubů se velice jednoduše na používá a pomůže vám udržet si zářivý úsměv po co nejdelší dobu. Stačí jen nanést bělící gel na zuby a můžete jít. Nemusíte tedy sedět na místě a čekat nekonečné minuty, často po mnoha nezdařených pokusech, či s bělicími proužky v ústech.

Nechte bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go efektivně udržovat váš krásný úsměv, ať už jste v práci, či na dovolené.

NuWhitePro Cz, s.r.o., IČO: 28522729, Se sídlem: Praha 5, Hlubočepy, Dreyerova 639/11, PSČ 15200 vedená u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 147778 ode dne 06.02.2009

© New White Smile CZ