ilustrační foto

Často kladené otázky

Co je bělicí metoda NewWhiteSmile?
Bělicí systém NewWhiteSmileTM je navržen ke kosmetickému bělení zubů za cca 20 minut během jedné návštěvy, tj. bez mnoha nezdařených pokusů či návštěvy zubaře.

Jaký je rozdíl mezi bělením zubů laserem a plazmou?
Bělení zubů pomocí plazmové lampy je v podstatě nástupcem leaserové metody, je šetrnější a nezpůsobuje téměř žádnou citlivost zubů.

Skutečně dojde k finálnímu vybělení za 20 minut?
Ano, samotná procedura bělení trvá pouze 20 minut, během kterých můžete odpočívat a cítit se uvolněně. V případě potřeby je možné pro dosažení radikálnější bělosti zubů proceduru prodloužit.

Co způsobuje tmavé zbarvení zubů?
Každý člověk má určitou pigmentaci zubů, ale existuje mnoho příčin jejich tmavnutí. Ty nejčastější jsou stárnutí a částečky kávy, čaje, koly, tabáku, červeného vína atd., které se usazují na našich zubech. Během růstu zubů také určité typy antibiotik nebo nadměrné množství fluoridu mohou způsobit nežádoucí zbarvení zubů.

Proč si lidé vlastně bělí zuby?
Zdravé a bílé zuby jsou vaší vizitkou. Bílý brilantní úsměv nejenomže omladí váš celkový vzhled, ale dokáže změnit život každému z nás. Bělicí metoda NewWhiteSmile to nyní dokáže snadněji a rychleji než kdykoli předtím.

Je bělení zubů bezpečné?
Ano. Rozsáhlý výzkum a klinické studie prokázaly, že pokud dodržujete určené instrukce, bělení zubů je bezpečné. Jako téměř všechny bělicí produkty není bělicí metoda NewWhiteSmile doporučena zájemcům mladším 16 let, stejně jako těhotným či kojícím ženám. Technologie nepoškozuje sklovinu,  korunky ani fasety. Během bělení nedochází k radikální  změně barvy výplní ani náhrad, ale původní barva se oživí.

Jak dlouho vydrží vybělené zuby skutečně bílé?
Délka životnosti bílých zubů je vždy závislá na životosprávě, ale když budete dodržovat pár jednoduchých pokynů, vaše zuby zůstanou zářivě bílé minimálně po dobu jednoho roku. Aby váš úsměv zůstal zářivý co nejdéle, doporučujeme vám, abyste příležitostně použili bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go.

Jak často je možné proceduru bělení opakovat?
Bělicí proceduru lze zopakovat již po 6 měsících, protože kromě vybělení zubů dochází také k úplné dezinfekci dutiny ústní.

Dojde při bělení i ke změně barvy bílých výplní?
Odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný.

NuWhitePro Cz, s.r.o., IČO: 28522729, Se sídlem: Praha 5, Hlubočepy, Dreyerova 639/11, PSČ 15200 vedená u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 147778 ode dne 06.02.2009

© New White Smile CZ